ERIKC (7.1*15*2.0) F00VC17504 инјектор бакар миење млазницата топлина shield F ooV C17 504 (FooV C17 504)

ERIKC (7.1*15*2.0) F00VC17504 инјектор бакар миење млазницата топлина shield F ooV C17 504 (FooV C17 504)

Достапно за нарачка
DEN 311.52
Достапност:


1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
3. Производи споредба :
4. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на Bos/ch Ден/па Del/јзу CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC ( поранешна ОЕМ фабриката на Bo/sch Ден/па Del/јзу делови).
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

За производот

Објектот Должина:
0
Другиот Дел Број:
F 00V C17 504
Објектот Висина:
0
Објектот Тежина:
10g
Специјални Функции:
топлотниот штит
Материјал Тип:
Бакар
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
F00VC17504
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Поставување на Возило:
инјектор дното
Објектот Ширина:
0
Осветленост Дел Број:
FooVC17504
Бренд Име:
ERIKC
Тип:
Бакар прстен за Заеднички Железнички Инјектор
Количина:
5pieces/торба
Број На Модел:
F ooV C17 504
Големина:
7.1*15*2.0 мм
Примена:
дизел заеднички железнички инјектор
Пакување детали:
Неутрални или според вашите барања
Дебелина:
2mm
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на клиент