Нови Оригинални SUNON KD0504PKV1 DC5V 1.0 W 40*40*20MM 4CM вентилаторот за ладење шасија
Новак - 15 %

Нови Оригинални SUNON KD0504PKV1 DC5V 1.0 W 40*40*20MM 4CM вентилаторот за ладење шасија

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 408.00
Достапност:

Нови Оригинални SUNON KD0504 PKV1 DC5 V 1.0 W 40*40*20 MM 4 CM вентилаторот за ладење шасија

За производот

Бренд Име:
SUNON
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
KD0504PKV1
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
17dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
2.4 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2200RPM
Фан Големина:
4010

Избор на клиент