За Хонда Граѓански 10 Генералот Внатрешни работи Опрема Shift Кутија Панел Покрие Трим 1pc 2017
Новак - 14 %

За Хонда Граѓански 10 Генералот Внатрешни работи Опрема Shift Кутија Панел Покрие Трим 1pc 2017

Достапно за нарачка
DEN 847.20
DEN 729.00
Достапност:


За Хонда Граѓански 10 Генералот Внатрешни работи Опрема Shift Кутија Панел Покрие Трим 1pcs 2016 2017
Одговара За Хонда Граѓански 10 Генералот 2016 2017
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
wroadavee
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Хонда Граѓански 10 Генералот
Година:
2016 2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент