ERIKC авто делови за контрола на брзината, вентил 31# одговараат за возило инјектор за гориво 095000-6700 и тешки камион пумпи за вбризгување на 095000-6701

ERIKC авто делови за контрола на брзината, вентил 31 одговараат за возило инјектор за гориво 095000-6700 и тешки камион пумпи

Достапно за нарачка
DEN 1151.52
Достапност:


ERIKC авто делови за контрола на брзината, вентил 31# одговараат за возило инјектор за гориво 095000-6700 и тешки камион пумпи за вбризгување на 095000-6701
1. Производот Се Покаже
2. Топла Производ листата :
4. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC.
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

За производот

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот:
CR Инјектор Контрола вентил плоча 31#
Погоден Инјектор :
инјектор 095000-6700, 095000-6701
ОЕМ:
Заеднички железнички инјектор R61540080017A
Suitsble млазницата:
Заеднички железнички млазницата DLLA155P965 (093400-9650)
Бруто тежина:
15~35g/pc
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/цевка,10pcs/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на клиент