Сребрена/Злато лист свадба коса чешел кристал Свадба Коса Додатоци Гроздобер Булчински Headpiece Бисер Пром коса стап Партија Тиара

Сребрена/Злато лист свадба коса чешел кристал Свадба Коса Додатоци Гроздобер Булчински Headpiece Бисер Пром коса стап Партија

Достапно за нарачка
DEN 672.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Queenco
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
КК-FS061
Дизајн Од:
Queenco
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
Легури,Бисер,Кристално
Големина:
13x6.5 cm
боја:
Злато Позлатен,Сребро Позлатен
Модни Елементи:
Златен Лист/цвет
Облечен Метод :
Стави во Косата Diretly
Погоден за:
Свадба,забава,Фестивал,Дипломирањето,Вечер Топката,ТВ Шоу
ОЕМ:
Прифатливо
Пакување:
1 Чешел Косата

Избор на клиент