Q018 Бесплатен превозот продава електрични велосипеди рог бел рог Велосипеди велосипедизам опрема рог db супер висока рог велосипед бел

Q018 Бесплатен превозот продава електрични велосипеди рог бел рог Велосипеди велосипедизам опрема рог db супер висока рог велосипед

Достапно за нарачка
DEN 533.76
Достапност:

По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. без батерија! ! ! Име : супер велосипед рогови Боја : Црна Моќ : производ на No. Ви благодариме и имаат убав ден.
13218 Велосипед Бел Забелешка : Поради царинската нека мејлинг батеријата. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.Ви благодариме за разбирањето! 3. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. 2 изберете 7 батеријата Мат школка, големи 100 db звук, се огласува, сирената режим Push, жива вода, користете две ААА батерии за напојување лесно да се најде, безбедно возење од суштинско значење, одличен квалитет, подобри перформанси
Внимание : 1.

За производот

Тип:
Електрични Рог
Големина:
94mm*46.3mm*38mm
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Q018
сертификација:
ca

Избор на клиент