Крик Кабел Затка,Крик Saver (скрин сејвер), Крик Покритие за АТВ UTV, Крик Кабел Кука Затка Гума

Крик Кабел Затка,Крик Saver (скрин сејвер), Крик Покритие за АТВ UTV, Крик Кабел Кука Затка Гума

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:

Крик Кабел Затка,Крик Saver (скрин сејвер), Крик Покритие за АТВ UTV, Крик Кабел Кука Затка Гума 1 За крик јаже, крик кабел или крик линија помало од 6mm.Може да се вклопат на АТВ крик и UTV крик. 2 Материјал : Гума, светлина и безбедно. Боја : црна. 3 Употреба : Заштитете го вашиот крик и fairlead од оштетување на кука. 4 Вратете го крик јаже затка заедно со вашиот крик јаже или крик кабел. Тоа не е корисно, ако треба да се стави вашиот крик јаже или кабел на крик. 5 Тежина : околу 120g
Ние сме производител,па откако ќе се направи плаќање,ние треба неколку дена да се подготви јаже, а потоа со брод од експрес.
Ние исто така снабдување fairlead,грабне блок,крик,led светло,ако треба цена на листата,ве молиме оставете ми порака.
Мило да се има соработка со вас,ние можеме да ве УВЕРАМ ќе ги задоволи со нашите производи.

За производот

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Објектот Должина:
4cm
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Објектот Тежина:
0.12kg
Име На Модел:
затка
Материјал Тип:
Гума
Автомобил Направи:
jeep,теренски,4wd

Избор на клиент