мото велосипед на резервоар за Гориво Тркала Обтекател лаптоп Багаж шлем МОТО Налепница decals За Јамаха Fazer FZ1 FZ6 600 1000
Новак - 5 %

мото велосипед на резервоар за Гориво Тркала Обтекател лаптоп Багаж шлем МОТО Налепница decals За Јамаха Fazer FZ1 FZ6 600 1000

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 228.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
FATPAPA
Тип:
Лепак Налепница
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Возилото Логото
Име На Модел:
Fazer ЛОГОТО
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
KK
Објектот Ширина:
8inch
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиент