Плус Големина 4XL Исламската Муслимански бански костуми perfect Висок Квалитет Муслимански Пливачки Костуми Топла Продажба на Муслимански Пливаат одговара

Плус Големина 4XL Исламската Муслимански бански костуми perfect Висок Квалитет Муслимански Пливачки Костуми Топла Продажба на

Достапно за нарачка
DEN 1679.52
Достапност:

Плус Големина 4 XL Исламската Муслимански бански костуми perfect Висок Квалитет Муслимански Пливачки Костуми Топла Продажба на Муслимански Пливаат одговара
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа е прилично удобно и секси
Ткаенини : Најлон spandex Полиестер
Боја : 3 Colors
Големина : S M L XL XXL XXXL 4 XL
Стил : Муслимански Костим За Капење
Притисни до : Да
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор и Упатство за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
Ако клиент строги во големина, ве молиме контактирајте со нас пред цел, ќе се обезбеди големината на реалните специфични за вас.
ЗАБЕЛЕШКА
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
ПОЛИТИКИ
Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Големина:
4XL, L, M, S, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Tanboby
Број На Модел На:
22222
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Жените
Големина:
S M L XL XXL 3XL 4XL
боја:
3colors
Возраст:
Возрасни
Им Помогнам На:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Тип На Објект:
Исламската Муслимански Бански Костуми Perfect

Избор на клиент