Нови Висока Мода Дубаи Накит Поставите Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови
Новак - 35 %

Нови Висока Мода Дубаи Накит Поставите Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови

Достапно за нарачка
DEN 1771.20
DEN 1152.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
RJECADU
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
1111

Избор на клиент