На задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Сет За Kawasaki Ninja ZX10R 2017 2018 црна ZX-10R zx10r zx 10r
Новак - 6 %

На задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Сет За Kawasaki Ninja ZX10R 2017

Достапно за нарачка
DEN 1343.52
DEN 1263.00
Достапност:


Одговара за Kawasaki Ninja ZX10 R 2016-2018
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
ZX10R 2016-2018
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна

Избор на клиент