beibehang de papel parede Новиот Кинески апстракт линии Уметнички пејзаж Пејзаж позадина Ѕид мурали фото позадина
Новак - 43 %

beibehang de papel parede Новиот Кинески апстракт линии Уметнички пејзаж Пејзаж позадина Ѕид мурали фото позадина

Достапно за нарачка
DEN 1296.00
DEN 739.00
Достапност:

Благодарам u така многу. (Ширина и висина). Што да направам? Ајде да чекаат за купувачите 24hours.
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. Ѕидни тапети. Во РЕД Ширина x Висина = квадратни метри (метри) 1 метар квадратен = плоштадот 10,76 metros Совет : Ако вашиот нозете (инчи) ми даде информации ЌЕ ДАДЕ се пресмета износот правилен редослед На пример : треба да ѕид : Width = 2. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .8 m висина = 1.76m2 М заокружување.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . Не постер.

За производот

Димензии:
1 M2
Функција:
3D,Отпорен на Вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Број На Модел На:
16244461
Површински Третман:
Печатени

Избор на клиент