5pcs/број 5 pin Машки RGBW конектор со 5pin 12mm PCB Клип 15cm core wire Кабел Женски џек спојка pigtail, Бесплатен превозот
Новак - 20 %

5pcs/број 5 pin Машки RGBW конектор со 5pin 12mm PCB Клип 15cm core wire Кабел Женски џек спојка pigtail, Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 115.00
Достапност:


Спецификации : Должина : 15cm Конектор Тип : 5 pin конектор со 12mm клип жица 100% сосема нов и висок квалитет, нема потреба лемење, лесен за употреба одговараат за 12mm PCB SMD 5050 RGBW/RGBWW LED лента поврзување Функција : LED лента конектори за 12mm PCB 5050 RGBW/RGBWW Led Лента. ЛЕР флексибилни светлина лента, светлина лента конектори solderless инсталацијата брзо и безбедно. Постои посебен анти-анти-приклучок дизајн; адаптер кабел УЛ 22 AWG, погоден напон DC 12 V-24 V.User-friendly, без заварување може да се постигне со светлата на лента помеѓу врска компанијата има само развиена ПРЕДВОДЕНИ од flex ленти со брзи конектори, без лемење, лесен за употреба, убава форма. Како да го користите : Отворете го конекторот на површината на конекторот означени позитивните и негативните ниво, флексибилни светлина во дресот на позитивната конекторот на позитивни, негативни и негативни, а потоа го замени терминал моќ може да светне Пакет се вклучени : 5 x 5 PIN конектор со клип жица

За производот

Број На Модел На:
rgbw конектор

Избор на клиент