5pcs/set Нерѓосувачки челик Симпатична Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Алатка
Новак - 30 %

5pcs/set Нерѓосувачки челик Симпатична Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Алатка

Достапно за нарачка
DEN 273.60
DEN 192.00
Достапност:

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Се враќа
Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да се заврши во рок од 7 дена. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Контакти нас
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе го следи пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5pcs/set Нерѓосувачки челик Симпатична Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Алатка
Функција : Производ материјал : не ' рѓосувачки челик 430 + PP спецификација на Производот : срце, ѕвезда, цвеќиња, круг, мики Производ тежина : 0. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. Нашата цел е задоволството на клиентите!
10. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
За испорака
- Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
За Плаќање
Банката
1. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. ви благодариме. Ви благодариме за вашето разбирање.
Услови за продажба
Гаранција
висок квалитет на производите, купи со доверба.2 кг Боја : како што е прикажано на слика Пакување вклучени : 5 * Пржени Јајца Мувла
Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Купувачот плаќа врати превозот. Испорака низ целиот свет. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

За производот

Тип:
Јајце Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Јајце Алатки Тип:
Јајце & Палачинка Прстени
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Doatry
Број На Модел На:
ZN171
Функција:
Јајце Мувла Палачинка Прстени Мувла

Избор на клиент