Тексас Фармерки Големи Камења Женска Лажни Јака Сина Faux Cols Корејски Cowboy Кошула Монтажни Кошула, Џемпер Лажни Јаки Трговија На Големо
Новак - 5 %

Тексас Фармерки Големи Камења Женска Лажни Јака Сина Faux Cols Корејски Cowboy Кошула Монтажни Кошула, Џемпер Лажни Јаки Трговија

Достапно за нарачка
DEN 187.20
DEN 178.00
Достапност:


Тексас Фармерки Големи Камења Женска Лажни Јака Сина Мода корејски Cowboy Кошула Монтажни Кошула, Џемпер Лажни Јаки трговија на Големо 100% Сосема Нов & Висок Квалитет,frist раце од фабриката Материјал : Памук, Чипка, Тексас,chiffon Боја : Како на сликата прикажани Функција : лажен јаки се популарни .тие се носат натпревар на јака помалку како pullover,џемпер,sweatshirt,облека и др Објектот Вклучува : 1 X Монтажни Лажни Јака Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
плаќање & shippment
можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
се враќа
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
warrenty и maintance
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Врски Тип:
Монтажни јаки
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
One Size
Број На Модел На:
23

Избор на клиент