Остава Форма Фондан Торта Калапи за Печење,Moule Силикони,Торта Декорирање Алатки Тесто Алатки Кујна Додатоци SQ1577
Новак - 50 %

Остава Форма Фондан Торта Калапи за Печење,Moule Силикони,Торта Декорирање Алатки Тесто Алатки Кујна Додатоци SQ1577

Достапно за нарачка
DEN 229.92
DEN 115.00
Достапност:


За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
TOOBAO
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
SQ1577
Сексуално Сугестивна:
No

Избор на клиент