2018 2 парчиња Новороденче Тендер Бебиња облека, девојки, момчиња памук, плетени облека поставува симпатична платно поставено долг ракав т кошула + панталони
Новак - 49 %

2018 2 парчиња Новороденче Тендер Бебиња облека, девојки, момчиња памук, плетени облека поставува симпатична платно поставено

Достапно за нарачка
DEN 909.12
DEN 464.00
Достапност:


ново родено бебе облека девојка момче 100% cottn плетени облека поставува симпатична 2 парчиња платно поставено долг ракав т кошула + панталони Супер подарок сет за нови роди бебето
деликатна дизајн со избраниот ткаенина
меки и удобни за вашата љубов
извоз стандард за Англија висок крајот бебе магазин

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BHS3150126
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
тендер Бебиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Вест
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Стил:
Англија Стил

Избор на клиент