Автомобил Хром Нерѓосувачки Стил Внатрешни работи Внатрешната Страна на Вратата се Справи со Сад Намали За Ауди А3 8V Седан Hatchback Sportback 2013 - 2017 Година
Новак - 5 %

Автомобил Хром Нерѓосувачки Стил Внатрешни работи Внатрешната Страна на Вратата се Справи со Сад Намали За Ауди А3 8V Седан Hatchback

Достапно за нарачка
DEN 768.00
DEN 730.00
Достапност:

Автомобил Хром Нерѓосувачки Стил Внатрешни работи Внатрешната Страна на Вратата се Справи со Сад Намали За Ауди А3 8 V Седан Hatchback Sportback 2013 - 2017 Година Производот Е Само Одговара За Ауди А3 8 V 2013-2017 Година Боја : Сребрена/Сино/Црна Количина : 4pcs/set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик. Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
За Ауди А3 8V 2013-2017
Бренд Име:
GEARUIS
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент