NZ-7 Нови Прирачник Рака Серпентина Пребројување на Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mm

NZ-7 Нови Прирачник Рака Серпентина Пребројување на Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mm

Достапно за нарачка
DEN 4380.00
Достапност:


Белешки : машината може да се опремени со мотор, ротација стапка е 500 вртежи во минута
Describtion :
Прирачник Рака Серпентина Пребројување на Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mm Дебели жица електронски ликвидација Вовед Тоа усвојува рачна опрема за пренос, покажувач или електронски пребројување на гласовите. Апликации Може да се користи за прирачник за ликвидација на голем број на мали серпентина и ликвидација различни калеми лента. Спецификации
напојување
220 V 50 HZ
максимален дијаметар серпентина
400mm
максималната ширина серпентина
150mm
жица со дијаметар
2.5 mm
Грофот опсег
0-9999 прстен
Пренос на односот на
голема брзина, 1 : 6, 1 : 1.5 и ниска брзина 1 : 1
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

За производот

Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
NZ-7
Употреба:
Комерцијални Производство
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Избор на клиент