НОВ Поттик Активирана на Издувните гасови Исечок / Депонија 89MM БЛИСКУ Стил Притисок: за 1 БАР За ФОЛКСВАГЕН Поло ЕП-CUT89-CL-ЗГОЛЕМЕТЕ

НОВ Поттик Активирана на Издувните гасови Исечок / Депонија 89MM БЛИСКУ Стил Притисок: за 1 БАР За ФОЛКСВАГЕН Поло ЕП-CUT89-CL-ЗГОЛЕМЕТЕ

Достапно за нарачка
DEN 1248.48
Достапност:

EPMAN - НОВ Поттик Активирана на Издувните гасови Исечок / Депонија 89 MM БЛИСКУ Стил Притисок : за 1 БАР За "ФОЛКСВАГЕН" Поло ЕП-CUT89-CL-ЗГОЛЕМУВАЊЕ на Притисокот : за 1 БАР Дијаметар на Пеперутка Вентили : 89mm КОЛИЧИНА : 1 PC вентил тип : затвори Дел бр. : TK-CUT89-CL-ПОТТИК за Започнување Тип : Позитивен Притисок Направени од не ' Рѓосувачки челик 304 Сите предмети се Сосема NDew освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува

За производот

Производителот Дел Број:
EP-CUT89-CL-ЗГОЛЕМЕТЕ
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Осветленост Дел Број:
Издувните Контрола Вентил
Специјални Функции:
Универзална
Другиот Дел Број:
Издувните Исечок
Монтажа Позиција:
Медиум
Бренд Име:
EPMAN
Тип:
Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Точка име :
Издувните Контрола Вентил Сет
Издувните Исечок Блиску Стил КОЛИЧИНА:
1pc
Почнувајќи Тип:
Позитивен Притисок
Материјал Тип:
Изработени од Нерѓосувачки челик (304
Издувните Исечок Вентил Цевка OD:
89MM
Притисокот опсег:
-2 psi - 5.5 psi
Издувните Исечок Вентил Состојба:
затворете
Притисок:
околу 1 БАР
Дел Име:
Електрични Издувните Catback Downpipe Исечок Систем
Го Замени Името:
ДОЛУ СРЕДИНАТА ОСКА ЦЕВКА НАЗАД ПРИГУШУВАЧ

Избор на клиент