подобрување на пневматски ножици воздух железо жица mesh алатка за сечење гас meatl лист машина нерѓосувачки челик жица стриже алатка за сечење
Новак - 7 %

подобрување на пневматски ножици воздух железо жица mesh алатка за сечење гас meatl лист машина нерѓосувачки челик жица стриже

Достапно за нарачка
DEN 4608.00
DEN 4285.00
Достапност:


започнете
крајот подобрување на пневматски ножици воздух железо жица mesh алатка за сечење гас meatl лист машина нерѓосувачки челик жица стриже алатка за сечење Сечење капацитет : Боја : портокал Нерѓосувачки челичен лим : 1.2 mm Алуминиум лист : 1.6 mm Без оптоварување брзина : 2600rpm работа воздушен притисок : 90 PSI Воздух влезот големина : 1/4" Воздух црева : 3/8" Воздух consumpation : 3 CFM Тежина : 1.05 Kg

За производот

Не-Оптоварување Брзина:
2600RPM
Број На Модел На:
C1040
Тип:
Други
Големина:
290*60*60mm
Употреба:
Комерцијални Производство
Максимален Вртежен Момент:
90PSI
is_customized:
Yes
Бренд Име:
deercars
Просечната Потрошувачка На Воздух:
3CFM
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент