За Субару impreza 11 Лажни Јаглерод 2/SET Auto Автомобили Страна на Прозорецот Воздухот се Пропустливи доза Скратува Налепница 2015 2017
Новак - 10 %

За Субару impreza 11 Лажни Јаглерод 2/SET Auto Автомобили Страна на Прозорецот Воздухот се Пропустливи доза Скратува Налепница

Достапно за нарачка
DEN 1559.52
DEN 1404.00
Достапност:


За Нас :
Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
Louvers Лажичка Покрие Пропустливи за субару impreza
Објектот Ширина:
1inch
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
HastonSportsline
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
категорија:
субару impreza Страна на Прозорецот на Воздухот Скратува
Материјал:
ABS
боја:
Црна
Земја/Регион на Производство:
произведено во Кина
Инсталација:
3M

Избор на клиент