Trck 12 дупка автомобил водоотпорен авто конектори (машки и женски), DT серија, вклучувајќи терминали

Trck 12 дупка автомобил водоотпорен авто конектори (машки и женски), DT серија, вклучувајќи терминали

Достапно за нарачка
DEN 2112.00
Достапност:


Trck 12 дупка автомобил водоотпорен авто конектори (машки и женски), DT серија, вклучувајќи терминали
Опис на производот :
10 X 12 дупка водоотпорен конектор (Машки)
10 X 12 дупка водоотпорен конектор (женски)
120 X метал терминал(Машки)
120 X метал терминал (женски)
кабел печат водоотпорен приклучување во конекторот
Производ слика :

За производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
2PINS
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Големина:
NO
Специјални Функции:
произведено во Кина
Напон:
12V
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Од Моќ:
NO
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Избор на клиент