HIMABM Природни зголеми кварц опуштите за навремено отстранување белење на лицето за нега на убавината алатки реики исцелување објект здравствена заштита

HIMABM Природни зголеми кварц опуштите за навремено отстранување белење на лицето за нега на убавината алатки реики исцелување

Достапно за нарачка
DEN 681.60
Достапност:


Тип на производ
Материјал
Роуз кварцен кристал
Пред-drilled
Yes
Боја
Како што покажа во слика. Ние целосно ќе ги заштити вашата приватност на пакувањето површината и царинска декларација. Оваа цена не вклучуваат сопствени данок. Употреба : Масажа за назад и целото тело или Scrape терапија. Добредојдовте на нашата фабрика за инспекциски посети, искрено се надеваме да се соработува со вас. Ние сме во потрага по агент за да се справи со нашите производи во целиот свет.ви благодариме!
Попуст информации
Ако купите голема количина,ние ќе ви даде многу на попуст.4 во)
Не исклучиме постоење на маргина на грешка,1-3мм. За да се избегне плаќање на многу царинските давачки ,царинската декларација цена може да бидат пониски ако е потребно, ве молиме запишете ако треба. Не измијте ја со оцет и апарати за дезинфекција.13 lb)
Место на Потекло
Кина(Копно)
Восок на површината
Никој
Во прилог string
Никој
Свила торба како подарок за слободни
Yes
Пакет
Картон и меур заврши
Тип На Единица
Парче
Време На Испорака
Обично 15-45 работа дена по плаќање затворен, ако ние ги користиме Ali Express стандард на превозот. Ве очекуваат мали варијации. На пазарот се соочува целиот свет, долгорочно вработување на светот, од целиот свет на големо, агенти,повеќе попуст. Answer : ___________________________ Note : Како мали компоненти, ве молиме да се избегне деца јадење, тоа може да предизвикува гушење. И reciver име,подобро е да оставите име и презиме,или тоа е можеби предизвика некои проблеми ако името и поштенски код се погрешни.HIMABM Природни зголеми кварц опуштите за навремено отстранување белење на лицето за нега на убавината алатки реики исцелување објект здравствена заштита
Ако сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме.Користење со лицето крем може да се prmoted крем absorptioned.Да им даде на вашата кожа со здрав сјај,со користење на розата кварц massager 3 дена во неделата за 5-10 минути во еден момент се препорачува. Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации. Секој jade или кристал е приближно на големината, но jade или кристал големината, бојата и обликот може да се разликуваат малку од овој скапоцен камен е создадена од природно и секоја е единствена.Тоа може да промовира циркулацијата на крвта,која може да се намали подпухналост и брчки,Мазна на допир чувство дека никогаш не му наштети на вашата кожа. Ве молиме да се осигурате дека пополнете ги твоето полно име, правилниот пост код и телефонски број.Да се подобри способноста на слој corneum хидратација,и на тој начин се игра навлажнувачки ефект. Не ја отфрли можноста за плаќање на даноци. Бојата на секој производ може да има мала разлика,бидејќи сите тие се природни. Сите нашите производи се со најдобар квалитет, но international express има многу фактори што не може да се контролира, ве молиме да не даде ни лошо се хранат назад директно, ви благодарам многу. Трговија на големо е достапен, ве молиме контактирајте со нас за голем попуст.Често користејќи се зголеми кварц massager може да се повеќегодишни младите.
Точна адреса, поштенски код,име и презиме и телефонски број
Почитувани купувачот,кога ќе сакате да се купи овој објект,plsre-проверете ја вашата адреса, поштенски код и телефонски број.
Начин На Плаќање
ЗАЧУВАМ, кредитна картичка, депозит картичка,итн.
Бесплатен превозот
Yes
Заштита на приватноста
Ние целосно ќе ги заштити вашата приватност на пакувањето површината и царинска декларација
Тежина
Approximately58g(0.

За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
HIMABM
Големина:
Small
Број На Модел На:
Jade-042
Материјал:
Роуз Кварц
боја:
Пинк
Материјал:
Роуз Кварцен Кристал
Големина:
67*53*10mm(2.6*2*0.4in)
производ тежина:
Approximately58g(0.13 lb)
Бесплатен превозот :
Yes
Логистика Информации Можат Да Се Следат :
Yes

Избор на клиент