5pcs/многу Риболов Мами 9cm/30g Висок Квалитет Wobblers Риболов мамка 5 Бои Пластични Тешко Вештачки Мамки Crankbait 6# Куките

5pcs/многу Риболов Мами 9cm/30g Висок Квалитет Wobblers Риболов мамка 5 Бои Пластични Тешко Вештачки Мамки Crankbait 6 Куките

Достапно за нарачка
DEN 542.40
Достапност:


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Олово Риба Должина : 9cm Тежина : 30g Боја : 5 Different Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 5pcs мами ( Добар квалитет )

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Y120-сите

Избор на клиент