5/10ml 5/10/15/20/30pcs Мини Преносни Патник Стакло Шарени Метал Парфем Шише Со Спреј Празни Parfume Случај Бесплатен Превозот
Новак - 8 %

5/10ml 5/10/15/20/30pcs Мини Преносни Патник Стакло Шарени Метал Парфем Шише Со Спреј Празни Parfume Случај Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 458.88
DEN 422.00
Достапност:


5ml 10ml Празни Мини Патување Стакло Парфем Спреј Atomizer Refillable Шише
Детали за производот :
1. Материјал : Стакло
2. Capactity : 5ml 10ml
3. Висина : 83mm 94mmm
4. Ширина : 18.8 mm 23.2 mm
5. Боја : Златна, Сребрена,Црвена, Сина, Розова, Виолетова
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

За производот

Спецификации:
5pcs, 10pcs, 15pcs, 20pcs, 30pcs
боја:
5ml Злато, 5ml Сребро, 5ml Црвена, 5ml Виолетова, 5ml Сина, 5ml Розова, 10ml Злато, 10ml Сребро, 10ml Црвена, 10ml Виолетова, 10ml Сина, Розова 10ml
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
0103
Големина:
5ml 10ml

Избор на клиент