Кроули хривнија Натприродни Накит Фото Стакло хривнија Макси нараквици 1pcs/многу гроздобер кожа рачно изработени модни за подароци
Новак - 24 %

Кроули хривнија Натприродни Накит Фото Стакло хривнија Макси нараквици 1pcs/многу гроздобер кожа рачно изработени модни за подароци

Достапно за нарачка
DEN 109.92
DEN 84.00
Достапност:


Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mm
рачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
k
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
хривнија
Функција:
хривнија

Избор на клиент