Моден женски црна Накит Нерегуларни Овална и Црвена Круг Пурпурна CZ Кристал Подарок Прстени за жените Убава Нова Жешка трендовски Прстен
Новак - 14 %

Моден женски црна Накит Нерегуларни Овална и Црвена Круг Пурпурна CZ Кристал Подарок Прстени за жените Убава Нова Жешка трендовски

Достапно за нарачка
DEN 1147.20
DEN 986.00
Достапност:


НАС & МОЖАТ да AU/GB/велика БРИТАНИЈА MK/DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1/2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1/2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1/2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1/2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1/2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1/2 20 22 22 20 62.1
1/Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit. Ние ќе го Препрати или Враќање на пари за вас.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.
Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.
Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата, ве молиме да оди да ги земе со себе. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
О : Прво,ве молиме контактирајте со нас со слики, а потоа ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
MYSR2282
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар,Месинг
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
25 mm
Функција:
Никој
Боја 1:
IP Црното злато и злато боја со мулти кубни циркони
Камен:
ААА Мулти боја кубни циркони
CZ (Големина на & Количина) 1:
RS2.25=1pcs; RS2=1pcs;RS2.5=1pcs; RS3=1pcs; RS3*5=3pcs
Метал:
Бакар (Олово бесплатно)
производ тежина:
8.33 g (приближно)
Ширина:
25 mm
Метал Тип:
Животната средина бакар никел слободни Кадмиум слободни доведе слободни
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Пакување:
Вакуум спакувани и испратени во брановидни кутија
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата

Избор на клиент