Новата Магнетна Прав Кочница за Печатење 50NM Оценет вртежен момент DC24V 1800RPM Центар Растојание 100mm Еден Вратило 25mm
Новак - 5 %

Новата Магнетна Прав Кочница за Печатење 50NM Оценет вртежен момент DC24V 1800RPM Центар Растојание 100mm Еден Вратило 25mm

Достапно за нарачка
DEN 8640.00
DEN 8208.00
Достапност:

Новата Магнетна Прав Кочница за Печатење 50 NM Оценет вртежен момент DC24 V 1800 RPM Центар Растојание 100mm Еден Вратило 25mm
Почитувани costomers :
Ви благодариме за избере нашата продавница.
Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail во порака кога ќе го поставите цел,
ние ќе испрати овој прирачник , параметри.
или некои итни ситуации, ние ќе ве контактираме одеднаш.
Ви благодариме!
1.Fasttobuy фокусирани на движење контрола на индустријата за 6 години,со неколку стручни
2.Со сопствена независна бренд TOAUTO,FASTTOBUY и сопствени Истражувања и Развој на способност.
3.Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.
4.Со повеќе од 10 години искуство во странство бизнис и имате група на индустриски инженери.
Начин На Плаќање
Генерално,ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : T/T, Paypal, Western Union, Кредитна Картичка, Alipay и ЈЕНИ банка ;
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучувајќи :
Fullname, Адреса, Пост код, Телефонски Број, е-пошта, стоките ќе бидат испратени на адресата која ја остави во ред,
Логистички прашања
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена (работни дена,не празник сезони) по исплата потврди од страна на платформа.
Со цел да се осигура дека секој клиент добива право на производот,имаме квалитет на проверка пред испорака.
Работно време : EST 9 : 00 часот - 6 : 00pm
За било какви прашања, ве Молиме падна слободно да контакт.

За производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ToAuto
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
PB-025

Избор на клиент