14*13CM јас Риба Риболовците Риболов Пастрмка, Лосос Автомобил Налепница Мода Декоративни Прозорец Шофершајбната Decals
Новак - 49 %

14*13CM јас Риба Риболовците Риболов Пастрмка, Лосос Автомобил Налепница Мода Декоративни Прозорец Шофершајбната Decals

Достапно за нарачка
DEN 168.00
DEN 86.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
x-538
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
13cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
14cm
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент