Меѓународни Navistar SERVICEMAXX 2017 MWM ИЗДАНИЕ И НОВИ KEYGEN за целосна verison
Новак - 19 %

Меѓународни Navistar SERVICEMAXX 2017 MWM ИЗДАНИЕ И НОВИ KEYGEN за целосна verison

Достапно за нарачка
DEN 4800.00
DEN 3888.00
Достапност:


На Navistar SERVICEMAXX апликацијата е целосно опремен PC апликација дизајнирана да ги задоволи широк спектар на дијагностички предизвици со кои вие се соочувате кога сервисирање мешан камион флота. Опфат ги вклучува сите Меѓународни електронски мотор системи, што ќе ви овозможи да се кандидира посебни тестови, промена на параметрите, и да ги видите и график на моторот податоци. Ова е топ-of-the-линија алатка за флоти.
Услови :
- К. С. : Windows XP, Windows Vista; Windows 7; Windows 8
- ПРОЦЕСОР : Pentium/Athlon 1.8 GHz или повисок
- RAM меморија : 512 MB на системската меморија
- Хард Диск : 200 MB простор на располагање
- CD-ROM-ОТ
keygen Работи на :
Service Maxx Про
Service Maxx Лајт
for CAT Издание
Моторот Дијагностика
for CAT Издание Стари
for P-er-kins Издание
Воена Издание
JND Издание
Service Maxx Про MWM
Софтверот работи на : Service Maxx Про MWM

За производот

моќност:
1
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
SattvDiag
Напон:
1
Име На Модел:
1
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил Производител:
Audi
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Специјални Функции:
Bluetooth
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
Софтвер
Материјал Тип:
1
Објектот Тежина:
1kg

Избор на клиент