CNBTR Една Страна Заострените Дијамант Мелење Тркало Машина Тешко Челик 100mm 180#
Новак - 25 %

CNBTR Една Страна Заострените Дијамант Мелење Тркало Машина Тешко Челик 100mm 180

Достапно за нарачка
DEN 497.28
DEN 373.00
Достапност:


100mm Една Страна Заострените Дијамант Мелење Тркала Sawtooth Обработка на Една Страна Машина Заострените Мелење Тркала Дијамант Мелење Тркала Мелење Тркала 180#
Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Една Страна Заострените Дијамант Мелење Тркала
Главно се користи во преработка на полиран алуминиум, виде ножот и sawtooth
Може да се користи во различни алатки и машина апликации
Дизајниран за мелење карбид и тешко челик
Спецификации :
Големина : 100 x 10мм/3.93 x 0.39"(OD X T)
Монтажа Дупка Кол : 20mm
Концентрација : 75%
Ронки : 180
Боја : Сребрена и кафена
Бренд Име : CNBTR
Тежина : 115g
Пакет се вклучени :
1 x Дијамант мелење тркала

За производот

Големина:
100 x 10mm/3.93 x 0.39(OD X T) Mounting Hole Dia
Тврдост:
Други
Број На Модел На:
180#
Бренд Име:
CNBTR
Абразивни:
дијамант
Вискозност:
Други
is_customized:
Yes
Обликот:
Јадење
DIY Материјали:
Металугрија
Сврзување Агент:
Смола
Монтажа Дупка Кол:
20mm
Концентрација:
75%
Ронки:
180
боја:
Сребрена и кафена

Избор на клиент