Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стил, За 2010 година Tiida
Новак - 10 %

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стил, За 2010 година Tiida

Достапно за нарачка
DEN 950.40
DEN 855.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
LB
категорија:
Ладна Светлина Таблети
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
За 2010 Година Tiida
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Полиестер влакна

Избор на клиент