елката DIY колекции Лемење Колекции DIY Мозокот-обука Играчка

елката DIY колекции Лемење Колекции DIY Мозокот-обука Играчка

Достапно за нарачка
DEN 312.00
Достапност:

елката DIY комплет
Опис на производот : Ова коло е составена од 16 LED (емитуваат светлина диоди). И 16 жито ЛЕР е поделени во 4 групи, и секоја група имаше различни треперење фреквенција, кога на четири групи на LED светилка во комбинација со сјајна, како дрво светилките на елката оваа власт рутирање 9 V батерија.

За производот

Тип:
Блокови
Класификација:
Електричен
Пол:
Унисекс
Предупредување:
567567
Возраст Опсег:
> 8 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
67567
Пластични Блок Форма:
Трн

Избор на клиент