Бесплатен Превозот 500pcs 8cm Breadboard Скокач Кабел Жици Конзервирани DIY Црвена/Црна/Жолта/Зелена/Сина секоја Боја 100pcs
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 500pcs 8cm Breadboard Скокач Кабел Жици Конзервирани DIY Црвена/Црна/Жолта/Зелена/Сина секоја Боја 100pcs

Достапно за нарачка
DEN 330.24
DEN 314.00
Достапност:Бесплатен Превозот 500pcs 8cm Breadboard Скокач Кабел Жици Конзервирани DIY Црвена/Црна/Жолта/Зелена/Сина секоја Боја 100pcs
Жица Кол. : 1.2 mm
Боја : Црвена/Црна/Жолта/Зелена/Блу
Ве молиме внимание : ние ќе ви испратиме 5 боја Во averaqe.
Пакетот Вклучува :
500 Pcs X8cm жици

За производот

Број На Модел На:
8cm
Име:
8cm
оригиналниот:
Кина
Тип:
100% Сосема Нов
во парк:
Yes

Избор на клиент