Pegatina Ловат Елени Семејство Decal Лов Клуб Налепница Шупливи Налепница Ловец Автомобил Прозорец Винил Decal Смешно Постер Мотоцикл
Новак - 30 %

Pegatina Ловат Елени Семејство Decal Лов Клуб Налепница Шупливи Налепница Ловец Автомобил Прозорец Винил Decal Смешно Постер

Достапно за нарачка
DEN 144.00
DEN 101.00
Достапност:

Лов Налепница Име Лов Пука Buck Елени Decal Ловец Продавница Постери Винил Ѕид Decals Оркестарот Потера Mural Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден.
ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу. НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 2 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 7 / парче НАС 12 / парче НИ 2 / парче НИ 3 / парче НИ 2 / парче НАС 22 / парче НИ 24 / парче НИ 5 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче НИ 24 / парче НАС 12 / парче НИ 2 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче НАС 4 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче НИ 2 / парче

За производот

Големина:
20x31cm, 15x22cm
Бренд Име:
Pegatina
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
боја:
како боја картичка
is_customized:
yes

Избор на клиент