Од врата Спортски водоотпорен војска Воена Тактичка Ранец Rucksack Торба 20L за Кампување Патување Јава Пешачење Пешачење Ранец
Новак - 18 %

Од врата Спортски водоотпорен војска Воена Тактичка Ранец Rucksack Торба 20L за Кампување Патување Јава Пешачење Пешачење Ранец

Достапно за нарачка
DEN 1500.00
DEN 1230.00
Достапност:


Отворено водоотпорен 3 D Воена Тактичка Ранец Rucksack Торба 20 L за Кампување Патуваат Јава Пешачење Пешачење Спортски РанецЗа производот

Капацитет:
20L
Функција:
кампување пешачење Торба
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
LMQ-3323
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
D5Column
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Синџири,Заклучување
Шаблон Тип:
Маскирна
Капацитет:
20 Литри
Тактички Ранец:
Пешачење ранец мажи
воена тактичка ранец:
Пешачење ранец
Техника:
Втиснување
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб
Бојата На Чантата:
Црно;ACU Дигитални;Каки;Пустината дигитални;CP Camoufla...

Избор на клиент