Нови оригинални сите - метал висока температура фан 1238 220V 4E - 230B 02 230V
Новак - 10 %

Нови оригинални сите - метал висока температура фан 1238 220V 4E - 230B 02 230V

Достапно за нарачка
DEN 1487.52
DEN 1339.00
Достапност:

Нови оригинални сите - метал висока температура фан 1238 220 V 4 E - 230 B 02 230 V Модел : 4 E-230 B 02 (метална рамка метален лист) Големина : 120 * 120 * 38 MM Напон : 230 V (50 / 60 HZ) Тековна : 0.14 / 0.13 Моќ : 22 / 21 W Брзина : 2700 / 3000 RPM Имајќи : ТОПКАТА Бучава : 46/50 велика британија Воздушниот волумен : 179.4 / 203.4 кубни метри / час Статичен притисок : 0.29 / 0.27 Инчен-H2 O Употреба на животната средина : -30 ~ 130 ° Век : 50.000 часови Нето тежина : 600 G

За производот

Број На Модел На:
4E - 230B 02
Бренд Име:
Кул Ладно
Фан Големина:
92x92x25mm
Волумен На Воздух:
30CFM
Бучава:
25dBA
Примена:
На Графички Картички
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
1
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа

Избор на клиент