538391-001 лаптоп Плоча Погоден За HP Compaq 515 615 CQ515 CQ615 Лаптоп ТОПЛО ВО РУСИЈА
Новак - 12 %

538391-001 лаптоп Плоча Погоден За HP Compaq 515 615 CQ515 CQ615 Лаптоп ТОПЛО ВО РУСИЈА

Достапно за нарачка
DEN 2016.00
DEN 1774.00
Достапност:

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист . ако не сте сигурни дека е иста или не ,ве молиме контактирајте со нас и испратете ја вашата стара плоча фотографии (вклучуваат и на предната и задната страна) за нас.Ние ќе испрати точниот плоча за вас. За По-продажба на Услуги : Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми E-mail или онлајн контакт, јас би бил среќен да ви помогне ,производ гаранција за 90 дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.Нашите клиенти се приоритет. Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме да не известите пред објавување на било какви негативни повратни информации. Ние може да гарантира дека ние ќе се потрудиме да се направи вашата нарачка пријатно искуство.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас, ви благодарам многу.

За производот

Пристаништа:
VGA,Ethernet,Wifi
Примена:
Лаптоп
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
чашката s1
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
538391-001
Чипсет:
A55
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи Статус:
Се Користи, Акции

Избор на клиент