Топла Продажба Жените Хривнија уроци Шарм Поплочен со Шарени CZ Метални Синџир & Линк Хривнија Сјајна Кристал Pulseras Masculina
Новак - 15 %

Топла Продажба Жените Хривнија уроци Шарм Поплочен со Шарени CZ Метални Синџир & Линк Хривнија Сјајна Кристал Pulseras Masculina

Достапно за нарачка
DEN 253.44
DEN 216.00
Достапност:


Топла Продажба Жените Хривнија уроци Шарм Поплочен со Шарени CZ Метални Синџир & Линк Хривнија Сјајна Кристал Pulseras Masculina
Количина : 1pcs/многу
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
zy130-1028
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
уроци
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Должина:
adjustable
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
Метален Синџир, Шарени CZ
Тип:
Синџир & Линк Нараквица, Жените Хривнија
Клучни зборови:
Уроци Шарм Хривнија
клучни зборови:
Моден Жените Накит
клучен збор:
Прилагодливи Нараквици Pulseras Mujer

Избор на клиент