Американската и Европската поп топла pin brooch tassel додатоци FANGY17080417

Американската и Европската поп топла pin brooch tassel додатоци FANGY17080417

Достапно за нарачка
DEN 158.88
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
FANGY17080417
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
FY
Метали Тип:
Алуминиум Легура
Материјал:
Чипка

Избор на клиент