За ХОНДА ГРАЃАНСКИ ГОДИНА ABS Хром Автомобил стил Обратен огледало Дожд веѓа Налепница Случај Покрие Налепница
Новак - 15 %

За ХОНДА ГРАЃАНСКИ ГОДИНА ABS Хром Автомобил стил Обратен огледало Дожд веѓа Налепница Случај Покрие Налепница

Достапно за нарачка
DEN 1135.68
DEN 965.00
Достапност:


За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2016 ГОДИНА ABS Хром Автомобил стил Обратен огледало Дожд веѓа Налепница Случај Покрие Налепница Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2016 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 buc/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )
'

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1cm
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Модел Година:
2016 година
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
TOMEFON
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
за Хонда Граѓански 2016 година
Материјал:
ABS
Име На Модел:
816101
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Избор на клиент