Моден селски ѕид светилки Гроздобер ковано железо ѕид светилка затворен осветлување Коридор Ѕид Монтирани ноќни Светла sconce дневна соба
Новак - 12 %

Моден селски ѕид светилки Гроздобер ковано железо ѕид светилка затворен осветлување Коридор Ѕид Монтирани ноќни Светла sconce

Достапно за нарачка
DEN 5184.00
DEN 4562.00
Достапност:

Материјал : хром позлата железо +ткаенина сенка+дрво база на Големината на целиот : види слика детали Светилки носителот : E27/E26, извор на Светлина : Не се вклучени ,ве молиме да користите led сијалица Напон : 110 V-240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

За производот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
Minfu
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Сенка Ветер:
Up
Техника:
обложено
Карактеристики:
Ѕидни Светилки
Тело Материјал:
Хром
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Гаранција:
3
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,ГШ,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Дрво
Боја На Каросеријата:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
sy28-2
Напон:
240V

Избор на клиент