Приградски сценографијата европска стил сликарство diy 11CT шема отпечатена на платно кинески Крстот Бод колекции везана везови Сет
Новак - 44 %

Приградски сценографијата европска стил сликарство diy 11CT шема отпечатена на платно кинески Крстот Бод колекции везана везови

Достапно за нарачка
DEN 1584.00
DEN 887.00
Достапност:


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО и 11ct
14ct е празно платно.11ct е отпечатена на платно
14ct : крпа големина : 54*38cm
големина на слика за : 46 *30cm
11ct : крпа големина : 68*48cm
големина на слика : 60*40cm
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени платно, 14CT празно платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Избор на клиент