Автоматскиот Автомобил Боја Светла Taillight Магла Светлина Винил Чад Филм Лист Налепница Покрие Автомобил стил 12inch x 40inch

Автоматскиот Автомобил Боја Светла Taillight Магла Светлина Винил Чад Филм Лист Налепница Покрие Автомобил стил 12inch x 40inch

Достапно за нарачка
DEN 153.60
Достапност:


Боја : 12 бои Материјал : Винил Изградба : Три слоеви Димензии : Ширина 30cm, Lenghth 100cm Пакет се Вклучени : 1 x Филм Налепница(30cmx100cm)
Фотографиите подолу се вистински печатење
1 . Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-3 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.
2 .Ако пакетот е изгубена и да не добиете пакет по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас прво ,ние ќе испрати сте нов винил и нови следење на број.
3. Ние ќе ви испратиме следење на број по што испрати пакет ,сите објектот може да се следи онлајн!
4. Обично времето за испорака ќе биде 14-30 дена.
Бразил : Обично испорака ден 14-70 дена. Друга земја ќе биде за 14-30 дена. Треба да се докаже на ДДВ број, или, ние не плаќаат за било каква загуба за вашиот парцела.
Русија, исто така, малку подолго , треба 14-40 дена обично.
Ако не добиете пакет по 60 дена или 30 дена вашиот пакет нема промена во пратката, ние ќе ви помогнат.
5. Ако не добие пакет, и сакате да ни се прошири на испорака временски ограничена, може да ни остави коментар во ред.
6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
30cm
Бренд Име:
cwrapping
Објектот Должина:
100cm
Име На Модел:
hts
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Автомобил светла нијанса
Тип:
автомобил светла , taillight
Лепило:
Yes

Избор на клиент