Compitiable Светилка за ELPLP79 / V13H010L79 За EPSON PowerLite 570 / 575W / BrightLink 575Wi / EB-570 / EB-575W / EB-575Wi

Compitiable Светилка за ELPLP79 / V13H010L79 За EPSON PowerLite 570 / 575W / BrightLink 575Wi / EB-570 / EB-575W / EB-575Wi

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
Достапност:


светилка модел : за ELPLP79 V13 H010 L79
моќност : 215w
работа со : за Epson проектор Power Lite 570 / 575 W / Bright Link 575 Wi
ИО-570 / EB-575 W / EB-575 Wi
гаранција : 180days од добие светилка
работа живот : за 2000hrs
оваа цена за компатибилен/ замена проектор светилка со станбен ELPLP79, направени од страна на нашиот Starlight бренд.
контактирајте со нас слободно ако сакате оригинални светилка.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

За производот

Број На Модел На:
за ELPLP79 V13H010L79
Тип На Светилка:
компатибилен светилка со домување

Избор на клиент