Пред Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за Chevrolet Искра 1.0 1.2 0ZA629W7 96419957 96333009 2010
Новак - 20 %

Пред Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за Chevrolet Искра 1.0 1.2 0ZA629W7 96419957 96333009 2010

Достапно за нарачка
DEN 2880.00
DEN 2304.00
Достапност:


ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.

За производот

Бренд Име:
GANGLE
Резолуција:
Дел Бр.
Тип:
Вид Греење
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Компанија:
GANGLE
Компатибилност:
за Chevrolet Искра 1.0 1.2 2010
Должина:
370MM

Избор на клиент