Нови пристигнување Црвени Домати Носителот Slicer Водич Компир Кромид Машина Овошје Зеленчук Портокал Shredders Slicers kitcken корисни алатки
Новак - 15 %

Нови пристигнување Црвени Домати Носителот Slicer Водич Компир Кромид Машина Овошје Зеленчук Портокал Shredders Slicers kitcken

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 163.00
Достапност:

Producy детали :
Материјал;пластични
Боја;црвена
Големина : 8*6.5*11cm(Прибл.)
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Пакет содржи : 1 slicer

За производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
kitcken алатка
Пластични Тип:
PP
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични

Избор на клиент