14cm*12cm Нов Стил Топла Божиќ Ѕвона Мода Налепници Мотоцикл спортски автомобили Браник Автомобил Прозорец Лаптоп Автомобил Додатоци Винил
Новак - 49 %

14cm*12cm Нов Стил Топла Божиќ Ѕвона Мода Налепници Мотоцикл спортски автомобили Браник Автомобил Прозорец Лаптоп Автомобил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 144.00
DEN 73.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
x-279
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
14cm
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент