Флексибилни Заградата Мобилен Телефон Стојат Носителот Повеќе Долго Рака Мобилен Телефон Носителот Одговара На Десктоп Кревет Канцеларија Автомобил Црна
Новак - 30 %

Флексибилни Заградата Мобилен Телефон Стојат Носителот Повеќе Долго Рака Мобилен Телефон Носителот Одговара На Десктоп Кревет

Достапно за нарачка
DEN 206.40
DEN 144.00
Достапност:


Карактеристики :
Универзална,погоден за повеќето од мобилен телефон на пазарот
Мобилен телефон може да се ротира 360 степени
Флексибилни рака за различен агол и далечина, направен од висок квалитет на алуминиум-легура на магнезиум материјал
Новиот Дизајн Мрзливи Планината со Мултифункционален Клип, ќе ви овозможи да го користите клип како Десктоп Телефон/Таблет Стојат
Најдобро за гледање филмови / видео , Слушајте музика на кревет,работна маса,автомобил без да го држите телефонот
Спецификација :
Материјал : метал
Боја : Како на сликата шоу
Пакет се вклучени :
1 X Универзални Мрзливи заградата
(Мало пакет не е вклучена)
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да го купат внимателно

За производот

Број На Модел На:
Y231-A
Бренд Име:
Judixy
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Алуминиум Легура
полнач:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
Има Звучник:
No

Избор на клиент